Saada päring
Juriidiline aadress:
Mõtuse 36 Tallinn, Eesti
Saada kiri:
marko@marostar.ee
Helista:
+ 372 5046281

Võta ühendust

Marostar OÜ

Ettevõttest

MarostarEttevõtte ülevaade:

Marostar OÜ on usaldusväärne ja innovaatiline ettevõte, mis on olnud aktiivne juba alates 2003. aastast. Meie põhimõtteks on alati olnud pakkuda kvaliteetseid teenuseid, säilitades samal ajal ressursside tõhusa ja säästva tarbimise. Meie asutaja ja juht, Marko Mölder, näeb ette, et ettevõtte iga samm toetaks looduskaitselist mõtteviisi ja pakuks meie klientidele loodustsäästvaid lahendusi.

BrändidMeie brändid ja ärisuunad:

  • Suits ja Sool: Tõelise maitseelamuse otsijatele, kes hindavad kvaliteeti ja autentsust.

  • Viimsi Aiatehnika Rent: Kõik vajalik aiahoolduseks ja -tehnikaks. Sinu aed väärib parimat!

  • Marko Bowling ProShop: Bowlingu entusiastidele, pakkudes professionaalset varustust ja nõuandeid.

  • Turundusagentuur (Nimi veel puudub): Spetsialiseerudes SEO-le, aitame ettevõtetel tõusta otsingutulemustes ja jõuda nende sihtrühmani.

  • juturobot.com on Eesti päritolu platvorm, mis võimaldab ettevõtetel luua ja integreerida kohandatud juturoboteid oma veebilehtedele, et pakkuda pidevat kliendituge ja suurendada müüki.

MissioonMissioon:

Meie sügavaim soov on pakkuda lahendusi, mis mitte ainult ei vasta meie klientide vajadustele, vaid teevad seda viisil, mis väärtustab ja kaitseb loodust. Kõigis meie tegevustes otsime võimalusi, kuidas tarbida vähem, kuidas tarbida paremini ja kuidas tagada, et meie ressursside kasutus on maksimaalselt efektiivne.

10
Äripartnereid
100
Lõpetatud projekte
10 +
Rõõmsaid kliente

Võid meiega kontakteeruda igal ajal

Meil on teadmised, oskused ja kogemused

TeamMeie meeskond aitab teie eesmärke ellu viia

Tere!
Mina olen Marko Mölder, kogenud turundusvaldkonna spetsialist ja ettevõtja, kellel on üle 20 aasta kogemust turunduse maailmas.