Saada päring
Juriidiline aadress:
Mõtuse 36 Tallinn, Eesti
Saada kiri:
marko@marostar.ee
Helista:
+ 372 5046281

Võta ühendust

TechnUm

Karjääri info

Job Description:

Tere tulemast Marostar OÜ vabade töökohtade lehele! Meil on hea meel teatada, et otsime oma meeskonda Müügi- ja turundusjuhti. Marostar OÜ on asutatud 2003. aastal ning on pühendunud loodusressursside võimalikult väikesele ja efektiivsele tarbimisele. Oleme mitmekülgne ettevõte, mis hõlmab mitmeid brände nagu Suits ja Sool, Viimsi Aiatehnika Rent, Marko Bowling ProShop ja SEO-le keskendunud turundusagentuur. Meie missiooniks on pakkuda alati loodustsäästvaid lahendusi.

Responsibilities:

  1. Müügistrateegia väljatöötamine: Koostage ja rakendage terviklik müügi- ja turundusstrateegia, mis toetab ettevõtte üldist visiooni ja eesmärke.
  2. Klientide suhete haldamine: Hooldage ja arendage olemasolevaid kliente ning leidke ja lõigake uusi kliente.
  3. Müügimeeskonna juhtimine: Juhtige ja arendage müügimeeskonda, et tagada maksimaalne tulemuslikkus ja eesmärkide saavutamine.
  4. Turunduskampaaniate koostamine ja rakendamine: Planeerige ja rakendage efektiivseid turunduskampaaniaid, et suurendada ettevõtte tuntust ja toodete/teenuste müüki.
  5. Müügi- ja turunduseelarve haldamine: Koostage ja hallake müügi- ja turunduseelarvet, et tagada tõhus ressursside kasutamine.
  6. Analüüs ja aruandlus: Analüüsige müügi- ja turundustegevuse tulemusi ning koostage regulaarseid aruandeid juhtkonnale.
  7. Koostöö teiste osakondadega: Töötage koos teiste osakondadega, et tagada müügi- ja turundustegevuse integreerimine ettevõtte üldisesse strateegiasse.

Preferred Qualifications:

Kandidaadil peaks olema vähemalt bakalaureusekraad ärijuhtimises, turunduses, müügis või sellega seotud erialal. Lisaks on eelistatud kandidaadid, kellel on töökogemus müügi- ja turundusjuhtimises ning tugev taust digitaalses turunduses, eriti SEO-s, kuna see on üks meie põhivaldkondadest.

Kandideeri

Müük & Turundus

Tere tulemast Marostar OÜ vabade töökohtade lehele! Meil on hea meel teatada, et otsime oma meeskonda Müügi- ja turundusjuhti. Marostar OÜ on asut
Salary
Sõltub sinust endast